Jak vytvořit téma nebo příspěvek?

Pro přidání nového tématu nebo příspěvku v diskusním fóru je nutné vlastnit uživatelský účet. Pokud svůj účet ještě nemáte, můžete si jej vytvořit kliknutím na tlačítko ''Registrovat se'', které naleznete v pravém horním rohu. Úplný popis procesu registrace naleznete v článku ''Jak a proč si vytvořit uživatelský účet?''.

Po vytvoření uživatelského účtu se přihlaste kliknutím na tlačítko ''Přihlásit se do komunity''. Po přihlášení vstupte do kategorie diskusního fóra odpovídající tématu příspěvku, který chcete přidat. Po kliknutí na konkrétní kategorii (např. ''Rehabilitace a rekonvalescence'') budete přesměrováni na přehled podsekcí a témat, které kategorie obsahuje. Pro přidání nového tématu klikněte na tlačítko ''Nové téma'', které se nachází pod přehledem podsekcí vybrané kategorie. Po kliknutí budete přesměrováni na stránku obsahující následující položky:

  • Název tématu - libovolný titulek vyjadřující charakter tématu
  • Text příspěvku - textové pole s editačními nástroji
  • Přílohy - funkce pro přidání max. 4 příloh, např. obrázků nebo PDF souborů (maximální velikost souborů je 5MB)

Poznámka: Snažte se pečlivě volit správnou kategorii a název tématu. Špatně zařazené a pojmenované příspěvky mohou být bez předešlého upozornění upravovány nebo rovnou mazány moderátory diskusního fóra nebo administrátory tohoto webu. Správně zvolený titulek příspěvku může být také rozhodujícím faktorem pro rychlé řešení problému, které téma obsahuje.


Pokud chcete přidat příspěvek již do založeného tématu vstupte do kategorie diskusního fóra obsahující téma do kterého chcete přidat nový příspěvek. Po kliknutí na vybrané téma budete přesměrování na stránku s přehledem všech příspěvků vybraného tématu. Pro reagování na konkrétní příspěvek v tématu klikněte na tlačítko ''Odpovědět'', které se nachází přehledně ve spodní části jednotlivých příspěvků. Po kliknutí na tlačítko budete přesměrování na stránku obsahující podobné položky jako při zakládání tématu.

Po vyplnění všech výše uvedených položek potvrďte úpravy kliknutím na tlačítko ''Odeslat''. Pokud chcete svůj příspěvek po odeslání dodatečně upravit, klikněte na tlačítko ''Upravit příspěvek'', které se nachází ve spodní části vašeho příspěvku.

Přidáno: 20.02.2014

Upraveno: 20.02.2014