Jak postupovat při neoprávněném zablokování přístupu?

Každý uživatel se neodkladně zavazuje k dodržování a respektování ustanovení a pravidel komunity tohoto serveru, počínaje vytvořením a aktivací uživatelského účtu. Úplný přehled pravidel a ustanovení naleznete v článku ''Pravidla a ustanovení komunity'' a ''Pravidla a ustanovení pro moderátory''.

Po opakovaném porušení pravidel a ustanovení tohoto serveru, které obvykle následují písemná upozornění ze strany  moderátorů fóra nebo  administrátorů tohoto webu, může být uživateli udělen ban na dobu určitou či neurčitou, včetně zablokování některých funkcí a částí uživatelského účtu.

Pokud uživatel shledá, že byl zákaz přístupu a příspívání do diskusí týkající se diskusního fóra a komentářů (pod články, e-shopu a uživatelského prostředí) udělen neoprávněně, má právo zažádat o přezkoumání přestupku zasláním písemné žádosti některému z administrátorů přes soukromou poštu na webu nebo odpovědné osobě na info@body-test.cz.

Obvyklá doba vyřízení žádosti činí 5-30 dnů ode dne zaslání požadavku. Provozovatelé tohoto webu si vyhrazují právo žádosti zamítnout a to i bez udání konkrétních důvodů. Provozovatelé mají také právo při opakovaném zablokování přístupu a zasílání žádosti požadavek ignorovat bez udání jakékoli zpětné vazby.

Přidáno: 20.02.2014

Upraveno: 20.02.2014