Jak přidat fotografii a video do své galerie?

Pro přidání záznamu do deníčku je nutné vlastnit uživatelský účet. Pokud svůj účet ještě nemáte, můžete si jej vytvořit kliknutím na tlačítko ''Registrovat se'', které naleznete v pravém horním rohu. Úplný popis procesu registrace naleznete v článku ''Jak a proč si vytvořit uživatelský účet?''.

Po vytvoření uživatelského účtu se přihlaste kliknutím na tlačítko ''Přihlásit se do komunity''. Po přihlášení klikněte na tlačítko ''Nastavení''  v uživatelském panelu nahoře v pravé části webu. Následně klikněte na ''Přidat fotografie'' na levé straně panelu ''Media''. Po kliknutí budete přesměrováni na stránku obsahující následující položky:

  • Název fotografie - libovolný název fotografie, např. ''Pózování po tréninku''.
  • Popis fotografie - vlastní popis nebo komentář k obsahu fotky
  • Vyberte fotografii z vašich souborů - nástroj pro uploadnutí fotografií

Poznámka: Nahrávajte prosím pouze fotografie a obrázky, které vám skutečně patří nebo na ně vlastníte autorská práva. Obsah třetích strach může být bez předešlého upozornění smazán administrátory tohoto webu.


Pro přidání videa platí podobný postup jako výše při přidávání fotografií. Po přihlášení klikněte na tlačítko ''Nastavení''  v uživatelském panelu nahoře v pravé části webu. Následně klikněte na ''Přidat video'' na levé straně panelu ''Media''. Po kliknutí budete přesměrováni na stránku obsahující následující položky:

  • Název videa - libovolný název videa, např. ''Kontrola techniky cviku High Pulls''
  • Popis videa - vlastní popis nebo komentář k obsahu videa
  • ID YouTube.com videa - link na externí uložiště, kde se video nachází

Poznámka: Nahrávání videí je možné pouze formou využívání extérního úložišťě. Pokud chcete vložit své video, musíte jej nejprve nahrát na externí zdroj YouTube a poté pomocí linku (ID) jej vložit do své galerie, viz dle výše uvedeného postupu.

Po vyplnění všech výše uvedených položek potvrďte úpravy kliknutím na tlačítko ''Přidat''. Po uložení úprav si můžete zobrazit výsledek, kliknutím na tlačítko ''Zobrazit profil''  v uživatelském panelu nahoře v pravé části webu a následně rozkliknutím tlačítka ''Galerie'' v horizontálním menu profilu.

Přidáno: 18.02.2014

Upraveno: 27.04.2014