Jak vložit a upravit záznam ve svém deníčku?

Pro přidání záznamu do deníčku je nutné vlastnit uživatelský účet. Pokud svůj účet ještě nemáte, můžete si jej vytvořit kliknutím na tlačítko ''Registrovat se'', které naleznete v pravém horním rohu. Úplný popis procesu registrace naleznete v článku ''Jak a proč si vytvořit uživatelský účet?''.

Po vytvoření uživatelského účtu se přihlaste kliknutím na tlačítko ''Přihlásit se do komunity''. Po přihlášení klikněte na tlačítko ''Nastavení''  v uživatelském panelu nahoře v pravé části webu. Následně klikněte na ''Přidat záznam do deníčku'' na levé straně panelu ''Deníček''. Po kliknutí budete přesměrováni na stránku obsahující následující položky:

  • Název záznamu v deníčku - libovolný titulek, např. ''První den -  Pondělí - Objemová rutina 3x týdně''.
  • Den - datum a den zapsání záznamu či absolování tréninku
  • Fotografie k záznamu - možnost uploadnutí ilustrační fotky, např. foto z tréninku nebo tématický obrázek
  • Přidat tabulku cviku - funkce tabulky umožnující jednoduše zaznamenávat tréninkovou periodizaci
  • Text záznamu - textové pole obsahující základní editační nástroje pro elegantní formátování záznamu

Po vyplnění všech výše uvedených položek potvrďte úpravy kliknutím na tlačítko ''Přidat''. Po uložení úprav si můžete zobrazit výsledek, kliknutím na tlačítko ''Zobrazit profil''  v uživatelském panelu nahoře v pravé části webu a následně rozkliknutím tlačítka ''Deníček'' v horizontálním menu profilu.


Pokud chcete upravit již přidaný záznam klikněte na tlačítko ''Nastavení''  v uživatelském panelu nahoře v pravé části webu. Následně klikněte na ''Deníček'' na levé straně panelu ''Deníček''. Po kliknutí budete přesměrováni na stránku s přehledem všech přidaných záznamů s možností řazení dle časového období.

Po nalezení požadovaného záznamu, který chcete zeditovat klikněte na ''Upravit záznam'' nacházející se po pravé straně jednotlivých záznamů. Po kliknutí budete přesměrováni na stránku editace, podobně jako výše při přidávání záznamu. Provedené úpravy následně potvrdíte kliknutím na tlačítko ''Upravit''.

Přidáno: 18.02.2014

Upraveno: 27.04.2014