Jak přidat nebo upravit profilovou a úvodní fotografii?

Pro přidání profilové nebo úvodní fotografie je nutné vlastnit uživatelský účet. Pokud svůj účet ještě nemáte, můžete si jej vytvořit kliknutím na tlačítko ''Registrovat se'', které naleznete v pravém horním rohu. Úplný popis procesu registrace  naleznete v článku ''Jak a proč si vytvořit uživatelský účet?''.

Po vytvoření uživatelského účtu se přihlaste kliknutím na tlačítko ''Přihlásit se do komunity''. Po přihlášení klikněte na tlačítko ''Nastavení''  v uživatelském panelu nahoře v pravé části webu. Následně klikněte na ''Profilová fotografie'' na levé straně panelu ''Nastavení profilu''. Po kliknutí budete přesměrováni na stránku s možností uploadnutí profilové fotografie.

Poznámka: Pro zachování kvality materiálů doporučujeme nahrávat profilové, úvodní a další fotografie ve formátu .PNG. (Defaultní velikost profilové fotografie je 200px × 200px. Úvodní fotografie je defaultně nastavena na 698px × 270px. Fotografie a obrázky přesahující uvedené rozměry budou automaticky upravovány na defaultní velikost nehledě na možnou ztrátu kvality.)


Pokud chcete přidat nebo upravit úvodní fotografii klikněte tlačítko ''Nastavení''  v uživatelském panelu nahoře v pravé části webu. Následně klikněte na ''Úvodní fotografie'' na levé straně panelu ''Nastavení profilu''. Po kliknutí budete přesměrováni na stránku s možností uploadnutí úvodní fotografie. Zároveň je možné po nahrání použít funkci oříznutí fotografie (shora, ze středu, zdola).

Po nahrání fotografie potvrďte změny kliknutím na tlačítko ''Upravit''. Po uložení úprav si můžete zobrazit výsledek, kliknutím na tlačítko ''Zobrazit profil''  v uživatelském panelu nahoře v pravé části webu.

Přidáno: 18.02.2014

Upraveno: 27.04.2014