Jak okomentovat článek nebo produkt?

Pro vložení komentáře ke článku či produktu je nutné vlastnit uživatelský účet. Pokud svůj účet ještě nemáte, můžete si jej vytvořit kliknutím na tlačítko ''Registrovat se'', které naleznete v pravém horním rohu. Úplný popis procesu registrace  naleznete v článku ''Jak a proč si vytvořit uživatelský účet?''.

Po vytvoření uživatelského účtu se přihlaste kliknutím na tlačítko ''Přihlásit se do komunity''. Po přihlášení vstupte na stránku konkrétního článku či produktu, který chcete okomentovat.

Komentáře k článku

Sjeďte zcela naspod článku až se dostanete k panelu ''Přidejte vlastní komentář k článku'' - klikněte do bílého pole s nápisem ''Sem napiště svůj komentář''.

Komentáře k produktu (e-shop)

Na stránce produktu klikněte na žluté tlačítko ''Komentáře''. Tím se dostanete podobně jako v předešlém případě na panel ''Přidejte komentář nebo dotaz k produktu'' - následuje stejný postup jako u předešlého případu. Klikněte do bílého pole s nápisem ''Sem napiště svůj komentář''.


Po kliknutí se pole rozbalí včetně zaktivování editačních nástrojů (ztučnění písma, kurzíva, podtržení, citace a odkaz). Po vložení textu komentář odešlete kliknutím na tlačítko ''Přidat komentář''.

Přidáno: 17.02.2014

Upraveno: 17.02.2014