Hammer (kladivo)

Hammer (kladivo)

Cvičení s velkým kladivem (perlíkem) může vypadat pro oko laika trochu bláznivě, jako jakási znouzecnost nebo kutilova posedlost. Kdokoli si ale někdy zkusil pár intenzivních koleček bušení perlíkem do velké pneumatiky, ví, že jde o efektivní trénink jak na kondici, tak pro rozvoj zapojených svalů.

Videa by měla být výmluvná obrazově sama o sobě, nepotřebujete tedy nutně umět anglicky. Z mluvených komentářů by ale mělo být jasně poznat, kdy se prezentuje technicky správný způsob provedení a kdy nesprávný. Pokud se vám tato stránka/článek zobrazuje pomalu, zkuste si jednotlivá videa spouštět kliknutím „přehrát na YouTube“ v dolní pravé části jednotlivých videí.

Základní cviky s kladivem a pneumatikou

Zásobník 23 cviků

Zásobník 10 cviků

Skupinový trénink s více pneumatikami

Steel Mace (kovová palice)

Clubbells (kužele)


Článek má pouze informativní charakter pro lepší porozumění dané problematice, nelze jej vykládat jako poradenství pro konkrétní situaci nebo osobu. Pro individuální využití je problematiku nutno konzultovat s odborníkem v dané oblasti (např. Vaším lékařem nebo trenérem).

Pokud některé z uvedených videí nefunguje, prosím upozorněte některého ze správců tohoto webu přes soukromou poštu ve fóru nebo přes bug report.

Přidáno: 09.03.2014 | Upraveno: 09.03.2014

Zobrazení: 9 482x

Zobrazit diskusi k článku (1)

Vytisknout