Landmine adapter

Landmine adapter

Většina os připojených k zemi, umožňuje pouze jeden plán pohybu s poměrně omezeným rozsahem – používá se pak jen na přítahy v předklonu. Jakmile je ale kloub, v němž je osa uchycena, dostatečně volný, stává se z adaptéru mimořádně víceúčelové náčiní na i trénink středu těla, tlaků vestoje a tak dále.

Videa by měla být výmluvná obrazově sama o sobě, nepotřebujete tedy nutně umět anglicky. Z mluvených komentářů by ale mělo být jasně poznat, kdy se prezentuje technicky správný způsob provedení a kdy nesprávný. Pokud se vám tato stránka/článek zobrazuje pomalu, zkuste si jednotlivá videa spouštět kliknutím „přehrát na YouTube“ v dolní pravé části jednotlivých videí.


Článek má pouze informativní charakter pro lepší porozumění dané problematice, nelze jej vykládat jako poradenství pro konkrétní situaci nebo osobu. Pro individuální využití je problematiku nutno konzultovat s odborníkem v dané oblasti (např. Vaším lékařem nebo trenérem).

Pokud některé z uvedených videí nefunguje, prosím upozorněte některého ze správců tohoto webu přes soukromou poštu ve fóru nebo přes bug report.

Přidáno: 09.03.2014 | Upraveno: 02.03.2014

Zobrazení: 4 244x

Zobrazit diskusi k článku (1)

Vytisknout