Cviky s TRX/Blast Straps

Cviky s TRX/Blast Straps

Vývojovým mezičlánkem gymnastických kruhů se staly závěsné systémy s rovně tvarovanými madly, u nichž se cvičenci vždy dotýkají země buď nohama nebo rukama a nebalancuje se tedy ve vzduchu. Komerčně se nejvíce uchytil látkový pásový systém TRX, oblíbený je ale i kovový řetízkový patent blast straps.

Videa by měla být výmluvná obrazově sama o sobě, nepotřebujete tedy nutně umět anglicky. Z mluvených komentářů by ale mělo být jasně poznat, kdy se prezentuje technicky správný způsob provedení a kdy nesprávný. Pokud se vám tato stránka/článek zobrazuje pomalu, zkuste si jednotlivá videa spouštět kliknutím „přehrát na YouTube“ v dolní pravé části jednotlivých videí.

Zásobníky cviků s TRX

Zásobník cviků s Blast Straps


Článek má pouze informativní charakter pro lepší porozumění dané problematice, nelze jej vykládat jako poradenství pro konkrétní situaci nebo osobu. Pro individuální využití je problematiku nutno konzultovat s odborníkem v dané oblasti (např. Vaším lékařem nebo trenérem).

Pokud některé z uvedených videí nefunguje, prosím upozorněte některého ze správců tohoto webu přes soukromou poštu ve fóru nebo přes bug report.

Přidáno: 09.03.2014 | Upraveno: 01.03.2014

Zobrazení: 6 889x

Zobrazit diskusi k článku (1)

Vytisknout